Jeśli pamiętacie moją analizę w Trading View z przed tygodnia to cóż mogę nadpisać w dniu dzisiejszym? Właściwie niewiele się od tego czasu zmieniło, a analiza pozostaje aktualna. Szara strefa podaży obowiązuję. Moje oczekiwania co do spadków z tego miejsca pozostają bez zmian. Nad strefą czarna linia, która daje nadzieje na ATH, w przypadku gdyby cena ją zaliczyła.
Ponad to analiza długoterminowa realizująca odreagowanie spadków z przełomu kwiecień – czerwiec 2021 jest wykonywana. Przypominam, że strategiczne zakupy spot odbywały się z poziomów ok 30 k USD i ok 28 k USD. W tym miejscu podkreślę też, że mądry trader realizuje zyski a nie straty, a zatem skoro zyski z opisanych zakupów wynoszą już ponad 70% to może warto zabrać część w strefie i zabezpieczyć się przed, nadal możliwym scenariuszem korekty prostej wyższego rzędu? Co mówił scenariusz korekty prostej? Zakłada, że fala B jednak nie wybije szczytu a dołek fali C znajdzie się poniżej ostatnich minimów.
Na koniec dodam, że w istniejącym trendzie wzrostowym fali B nadal brakuje oznak osłabienia. Wskaźniki również nie potwierdzają osłabienia. Cena póki co jak magnes ciągnie do szarej strefy i tam okaże się czy stać ją na więcej, czy może podaż która się pojawi, będzie na tyle silna, żeby zakończyć całą historię z odreagowaniem.
Ponieważ zachowanie BTC nie jest dynamiczne, walor ten otwiera furtkę do wzrostów dla altcoinów. Taka sytuacja potrwa do czasu zakończenia obecnego swingu wzrostowego przez BTC.
Do przedstawionej analizy załączam materiał z ubiegło poniedziałku.
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy oraz obowiązujących przepisów.
Kontakt: kontakt@tradewars.pl
免責聲明
這些資訊和出版物並不意味著也不構成TradingView提供或認可的金融、投資、交易或其他類型的意見或建議。請在
使用條款閱讀更多資訊。
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy oraz obowiązujących przepisów.
Kontakt: kontakt@tradewars.pl
免責聲明
這些資訊和出版物並不意味著也不構成TradingView提供或認可的金融、投資、交易或其他類型的意見或建議。請在
使用條款閱讀更多資訊。